www.sagra4u.com

This website is about herbal medicine that succesfully treats retroviral diseases like AIDS and hepatitis B/C (and flu of course :)) and also cancer. To most of you this should seem insane and impossible, but i wont go in the details as i`m fed up with explaining :). This works successfully (I know people who have been cured from hep.C and HIV) and completely without side-effects (if you drink it too much, your stomach might ache for a few hours, its based on alkoloids, as from my experience while treating flu).

As from webdesign perspective, its a bit old site, the CSS standards have evolved and now the site looks ugly, but i cannot modify it right now, as I dont have access to its FTP right now. I also made those little flash animations on “Cell life system” page :))).

LV: Projekts ir par “līdzekļiem” (nav reģistrētas zāles, tāpēc par tādām nevar saukt, šobrīd notiek tiesas), kas ārstē HIV, hepatīts C, un citas retrovīrusu slimības (gripa), kā arī vēzi. Nejokoju. Cilvēki izārstēti ir, vārdos nesaukšu. Arī neticīgos apnicis pārliecināt, kas gribēs, tas paprasīs :).
Nu jau pavecs projekts, ar dažām kļūdām (piemēram menu), kuras pagaidām nevaru labot, jo nav pieeja serverim. Lapa uz parastā php/html + flash animācijas otrajā lapā. Menu kādreiz rādījās normāli, bet tad browseru CSS strādāja savādāk..
www.sagra4u.com

Author: Valters Bože

abstract person

6 thoughts on “www.sagra4u.com”

  1. Pagaidām diemžēl nekā. Kad tiesas beigsies, tad tas drošvien arī nokļūs masu publicitātē, 5 gadi jau cīnamies ar mūsu dārgās dzimtenes godīgajiem varas pārstāvjiem.

  2. Vai tiešām kaut kā nav iespējams uzvarēt varas pārstāvjus? Varbūt vajadzētu darīt zināmu par šīm zālēm tautai un tiem tūkstošiem, kuri slimo ar šīm slimībām, un katru dienu mirst! Es gribu dzīvot un gribu lai dzīvo mans 21 gadus vecais dēls! Ja mēs visi dotos uz tiesu, vai tas nebūtu līdzēts? Tās tiesas varbūt tā arī nekad nebeigsies!? Varbūt ir iespēja dabūt zāles no ārzemēm?

  3. Esmu starp tiem laimīgajiem kuri izārstēti pateicoties sagra4u. Manas aknas ir kārtībā un herpes vīrusa arī vairs nav! Ja nu kādam tik ļoti neticas, lai apstiprinātu rezultātu, pateicoties izgudrotājam, esmu gatavs uz jebkādām analīzēm. Kad biju izlasījis kas mani sagaida dzīvojot ar Hepatītu C pēc dažiem gadiem… Panika… Nevēlēšanās ticēt tam ka tik drīz visa mana pasaule izjuks… Un risinājums. Atkal esmu laimīgs! Diemžēl man nav iespēju dalīties ar informāciju kad, kur un kā šo vielu saņēmu, nav iespēju palīdzēt to iegūt vēl kādam. Nav iespēju publiski pateikties izgudrotājam, unikālam zinātniekam, kurš man un manai meitenei deva otru dzīvību. Taču Tu, VB zini par ko es runāju… Un ja varu kā palīdzēt, Tev tikai jāpasaka…

  4. Labdien,esmu ļoti ieintereseta si preparata “Sagra-4u” sikaka izzināšanā. Lūdzu, tas ir ļoti svarīgi un steidzami. Sākumam vēlētos tikai iegūt vairāk informācijas – lūdzu, dodiet kādu ziņu, esmu gatava tikties jebkurā laikā jums vēlamajā vietā Latvijā.
    Ar cieņu,
    Samanta

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *